Vedení Slezanů sáhlo v průběhu minulého týdne k výměně trenéra. Roberta Pištěka nahradil Martin Šrámek, kterému dělají asistenty Roman Vojvodík a Radek Šmíd od mládeže. „Po převzetí týmu jsme na všechny změny měli jenom čtyři dny, ale věříme, že cesta, kterou se hodláme vydat, je správná. Chceme nalákat diváky zpět do našich ochozů a hrát fotbal, který se bude všem líbit,“ řekl pro klubový web nový kouč Valcířů Martin Šrámek.

Frýdek-Místek šel do vedení v závěru prvního poločasu zásluhou Hykela, brzy po přestávce zvýšil na konečných 2:0 z penalty Rubý. „Strašně důležité vítězství. Kluci zvládli takticky těžké utkání proti kvalitnímu soupeři velmi dobře, především v obranné fázi jsme byli precizní. Velké díky patří také všem fanouškům, kteří dorazili. I když se v televizi hrálo velké hokejové utkání, dali přednost fotbalu a podpořili nás,“ dodal Martin Šrámek.

Zpět v čase: Baník Ostrava B - Frýdek-Místek (16. kolo)

Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica

23. kolo MSFL (sobota 13. 4. 2024):

Frýdek-Místek – Slovácko B 2:0 (1:0)

Branky: 39. Hykel, 48. z pen. Rubý. Rozhodčí: Řezníček - Slabý, Mankovecký. ŽK: Gorčica (Frýdek-Místek). Diváci: 392.

FK Frýdek-Místek: Lasák – Bialek, Velner, Coufal, Massaniec, Gorčicac (87. Zupko), Hykel (49. Michlík), Neumann (87. Harušťák), Obuch, Rubý, Bitta (65. Ogbu). Trenér: Martin Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...