Frýdlant prohrával před půlhodinou hry, kdy se po centru kapitána Šumbery prosadil hlavou Duda. V poslední minutě srovnal ranou pod břevno Teplý. „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, kdy domácí byli v tom prvním jasně lepší. I proto jsem o přestávce musel na kluky v šatně zvýšit hlas, jelikož ten přístup od nás nebyl vůbec dobrý. Mohli jsme být rádi, že to bylo jen rozdílem jediné branky,“ řekl pro klubový web trenér Frýdlantu Radim Wozniak.

„Druhá půle byla už zcela jiná, za což klukům děkuji. Hráli jsme vlastně třetí zápas v krátkém sledu, takže to pro všechny bylo hodně náročné. Podařilo se nám nakonec vyrovnat, nastřelili jsme tam předtím i jednu tyčku. Bod s tímto dobrým soupeřem každopádně bereme,“ prohlásil Radim Wozniak.

Fotbalisté Třince prohráli ve Frýdlantu 1:2.
Zachraňující se Frýdlant zaskočil v derby Třinec. Jak ho hodnotili oba trenéři?

Další zápas sehraje 1. BFK proti Bohunicím, a to v pátek 10. května na frýdlantském hřišti. „Utkání s Bohunicemi chceme zvládnout a navázat tak nejen na naše poslední výsledky, ale především na hru, která se zvedá. Pokud potáhneme všichni za jeden provaz, dáme do toho bojovnost a srdce, tak se nemusíme bát žádného soupeře. Hráčům věřím, doma se body získávat zkrátka musí,“ dodal Radim Wozniak.

26. kolo MSFL (sobota 4. 5. 2024):

Start Brno – Frýdlant nad Ostravicí 1:1 (0:0)

Branky: 26. Duda – 90. Teplý. Rozhodčí: Silný – Dorušák, Habermann. ŽK: Hladký, Papež – Varadi, Teplý, Papík, Holec. Diváci: 250.

1. BFK Frýdlant n. O.: Thimel – Holec, Literák, Škorik – Mikulenka, Juříček, Šafner, Hajnoš – Kedroň (80. Kedroň), Varadi (65. Svatonský), Papík (46. Teplý). Trenér: Radim Wozniak.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...