Velké Meziříčí je v třetiligové tabulce předposlední. Frýdlant je třetí od konce. Sobotní duel byl o to důležitější.

Frýdlant začal skvěle a už ve druhé minutě ho poslal do vedení Škorik. Domácí ale náskok neudrželi, během krátké chvíle dali tři tyčky a o přestávce prohrávali 1:2. Jeden gól inkasovali i z pokutového kopu. „Tu penaltu viděl asi jen sudí. Na nás pak padla deka. Byli jsme mentálně zcela dole. Dobře rozjetý zápas a najednou po dvou akcích soupeře prohráváte 1:2, to zamává i se silnějšími týmy," řekl trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Po přestávce bylo s domácími ještě hůř, v 48. minutě se prosadil Plichta a Velké Meziříčí vedlo o dvě branky. 

Frýdlant se však nevzdal. Za šest minut snížil z pokutového kopu Švrček. Beskydští se hnali za vyrovnáním a nakonec se ho i dočkali. V 80. minutě vystřelil konečnou remízu Hladík. „Naštěstí to kluci za nepříznivého stavu nezabalili. V závěru jsme hráli fantastický fotbal, kdy jsme nejen srovnali, ale ještě jsme několikrát pálili do tyček. Myslím si, že hosté se modlili, ať zápas co nejdříve skončí. Kdybychom hráli ještě o pět minut déle, tak věřím, že jsme si tam ještě nějaké šance vytvořili. Nebylo nám ale bohužel přáno, nastřelit tolik tyčí, co k tomu říct,“ dodal Šrámek.

Frýdlantští tak mají na svého soupeře stále náskok jednoho bodu.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - FC Velké Meziříčí 3:3 (1:2)

Branky: 2. Škorik, 54. z pen. Švrček, 80. Hladík – 6. Bouček, 24. z pen. Šuta, 48. Plichta. Rozhodčí: Dudek – Dedek, Proske. ŽK: 2:4. ČK: Marek (Frýdlant). Diváci: 318.

Frýdlant: Prepsl – Švrček, Marek, Literák, Kedroň (70. Hladík) – Milar (46. Svatonský), Škorik, Varadi (84. Dedek), Staněk (70. Juříček), Hajnoš – Velička. Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...