Zatímco Hlučín má postupové ambice, Frýdlant se rve o postup. V sobotním utkání ale žádné body do záchranářských bojů nezískal.

Hlučín byl od prvních minut lepší a do kabin šel s dvougólovým náskokem. „Nehráli jsme vůbec dobře, a ty dva góly byly pouze vyústěním jejich tlaku. Vůbec jsme nezachytávali náběhy za obranu, takže Hlučín měl šancí dost. Když už pak vedli domácí 2:0, bylo to pro ně pohodlné,“ uvedl trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Beskydští na svého soupeře nestačili ani po změně stran. Hlučín přidal další dvě branky a v 73. minutě vedl už 4:0. Následně sice snížil Velička, na víc už se ale hosté nezmohli.

„Čekají nás teď dva domácí zápasy, ale my se musíme soustředit na každý zápas. Pokud neukážeme lepší kvalitu směrem dopředu, tak to budeme mít těžké,“ dodal Šrámek, jehož svěřenci v úterý doma vyzvou Rosice a v sobotu Nové Město.

FC Hlučín – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 4:1 (2:0)

Branky: 11. Wala, 40. J. Ptáček, 65. Tomšů, 73. Kovala – 74. Velička. Rozhodčí: Ehrenberger – Macrineanu, Dudek. ŽK: Praus – Varadi. Diváci: 295.

Frýdlant: Prepsl – Literák, Staněk (61. Marek), Švrček, Hajnoš – Svatonský (46. Dedek), Juříček, Šafner (78. Kulhánek), Milar (46. Hladík) – Velička – Varadi (61. Kedroň). Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...