„Škoda jen, že nás pak poznamenala dvě zranění, která přišla právě ještě v první půli. To bylo vcelku citelné oslabení pro další průběh střetnutí,“ připomněl Šrámek ztráty Indry a Varadiho, kteří museli nuceně střídat.

Vítězný gól hostí dal v 75. minutě jejich kapitán Matoušek. „Pak už jsme na ně neměli. Těch ztrát a únavy přibývalo. Kroměříž se dostala na koně a o chvíli později nám přidala ještě jeden gól,“ mrzelo Šrámka.

„Rozhodla naše hra v záloze, ale určitě jsem oproti minulému týdnu viděl velký pokrok. Pár hráčů se nám vrátilo, byla to škoda. Kluci nechali na hřišti vše, ale kvalita soupeřů jde prostě poznat. Lepší rozehrávka by nás ve druhé půli určitě pod tlak nedostala,“ měl jasno Šrámek. „Chválím ale naší obrannou čtveřici, která hrála skoro celý zápas na riziko hráč na hráče,” dodal Martin Šrámek.

3. kolo MSFL (sobota 20. 8. 2022):

Frýdlant n. O. - Kroměříž 0:2 (0:0)

Branky: 75. Matoušek, 83. Mlčoch. Rozhodčí: Poláček – Vejtasa, Jurajda. ŽK: Hladík, Literák, Velička – Matoušek. Diváci: 253.

Frýdlant n. O.: Švrčina – Literák, Švrček, Staněk, Indra (20. Hajnoš) – Hladík, Škorik, Juříček, Kučera (79. Svatonský) – Varadi (46. Šafner), Velička. Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...