„Výsledek hovoří za vše. Narazili jsme tentokráte na velice silný tým, který se na nás dobře připravil. Už před utkáním jsem se bavil s trenérem Němčickým, který mě prozradil, že má pro tento zápas k dispozici spoustu hráčů z ligového A týmu. Bylo tak zřejmé, že ta kvalita bude na straně Slovácka. Což se nakonec i potvrdilo,“ řekl pro klubový web trenér Frýdlantu Radim Wozniak.

„Mohli jsme hrát opravdu jen ze zabezpečené obrany a spoléhat se na nějaký zázrak. Ten nakonec nepřišel. I když jsme hráli s do té doby posledním celkem soutěže, tak v téhle situaci se s domácím srovnávat nemůžeme. Naše zápasy přijdou jinde a jindy. Porážka určitě mrzí. Kluky musím pochválit, že ten zápas nevzdali a bojovali až do konce,“ dodal kouč 1.BFK Radim Wozniak.

22. kolo MSFL (neděle 7. 4. 2024):

Slovácko B – Frýdlant nad Ostravicí 4:0 (2:0)

Branky: 24. z pen., 32. a 49. Kratochvíla, 77. Okoromi. Rozhodčí: Dorotík – P. Mayer, Terber. ŽK: Bin, Milanov – Škorik. Diváci: 145.

1. FC Slovácko B: Urban – Holásek, Daníček (83. Dongha), T. Břečka, Milanov – Bartoš, Okoromi (80. Radoičic), Novák (76. Severa), Bin (83. Kočí), Holzer (76. Š. Břečka) – Kratochvíla. Trenér: Pavel Němčický.

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí: Thimel – Střižík, Blahuta, Literák – Mikulenka, Škorik (57. Soukup), Šafner, Svatonský – Kedroň, Hajnoš (81. Papík) – Teplý (84. Holec). Trenér: Radim Wozniak.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...