Beskydští postupně nestačili na Zlín B, Hlučín a Vrchovinu. V sobotu se ale po více než měsíci dočkali výhry. „Celý týden pršelo a nevědělo se, jestli bude terén způsobilý. Nakonec se hrálo, ale bylo to složité,“ uznal trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Na hřišti to byl spíše boj, na kombinační fotbal nebyl prostor. Na první, a rozhodující, gól se tak čekalo až do 74. minuty.

„O přestávce jsem kluky nabádal, že ten gól dáme, i kdybychom ho měli vstřelit až v devadesáté minutě. Bylo to o jedné brance,“ řekl Šrámek.

Klíčovou situaci rozehrál Velička, který se uvolnil a poslal míč na Varadiho, jenž rozhodl. „Měl to těžké, míč na terénu skákal, ale vyřešil to zkušeně,“ pochválil jej Šrámek.

Další branka už nepadla a Frýdlant těsný náskok uhájil. „Výhru už jsme potřebovali. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli,“ usmál se Šrámek.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – SK Hranice 1:0 (0:0)

Branka: 74. Varadi. Rozhodčí: Dudek – Kostelník, Bebenek. ŽK: Šafner – Hapal. Diváci: 325.

Frýdlant: Prepsl – Svatonský, Literák, Švrček, Hajnoš (93. Fromelius) – Šafner (79. Kulhánek) – Juříček, Škorik – Hladík (90. Indra), Varadi (79. Kučera), Velička. Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …