Hlučín brzy prohrával, prosadil se Yakubu. Ještě do přestávky však Cabadajem a dvougólovým Smékalem skóre zcela otočil. Třinec na přelomu poločasů hned čtyřikrát vystřídal a po hodině hry snížil Bolfem. Srovnat už ale nedokázal a domácí tak mohli slavit. „Pro nás je to velká výhra,“ řekl na úvod hodnocení pro Deník trenér Hlučína David Levčík.

Zdroj: Jakub Nohavica

„Velká výhra je to hlavně proto, že Třinec po změně trenéra nastavil nějakou koncepci. Hrají svou ligu, šest zápasů na jaře neprohráli. Pro nás to byla možná o něco větší motivace. Třinec v posledních čtyřech kolech nedostal gól, my mu dneska dali hned tři, a toho si cením. Myslím, že to bylo od nás dobré,“ pousmál se spokojený kouč Hlučína.

Zdroj: Jakub Nohavica

„Brzy jsme prohrávali po hloupém gólu a kluky musím pochválit za to, jak se zvedli a po hezkých akcích to ještě do poločasu otočili. Kluci si potvrdili, že fotbal hrát nezapomněli. Občas taky potřebujete štěstí, které při nás možná dneska občas stálo. Ve druhém poločase jsme byli místy pod lehkým tlakem, ale uhráli jsme to,“ dodal David Levčík.

Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica

24. kolo MSFL (pátek 19. 4. 2024):

Hlučín – Třinec 3:2 (3:1)

Branky: 30. a 38. Smékal, 23. Cabadaj – 8. Yakubu, 61. Bolf. Rozhodčí: Jurajda – Mikeska, Mankovecký. ŽK: Stoklásek, Mládek – Holík. Diváci: 215.

FC Hlučín: Murin – Kulig (86. Plesník), Hasala, Stoklásek, Kolaska - Praus, Cabadaj - Kania (90. Kovala), Mládek (86. Lukáš Levčík), Moučka (76. Zajíček) - Smékal (76. Ptáček). Trenér: David Levčík.

FK Třinec: Adamuška – Yakubu (46. Konečný), Holík, Bolf, Zinhasovič, Orság (41. Samiec), Omasta, Machuča, Dedič, Cienciala (41. Brak), Dadak (41. Szewieczek). Trenér: Tomáš Hejdušek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...