„Závěry bych z toho nedělal. Pro nás je podstatné, že družstvo se tvoří, získává tvář, vypadáme také tak na hřišti. Minule to byla divize, dnes soupeř z druhé liga. Chceme být konkurence schopni. Hlavně v prvním poločase jsme na hřišti vypadali velice dobře, a to mě těší,“ poznamenal třinecký kouč Tomáš Hejdušek.

Třinečtí aktuálně pracují na posílení kádru. „Určtiě někdo přijde. Odešlo šest hráčů, přišlo pět. Momentálně si hrají kluci o další možné angažmá. Vzali to za správný konec. Jejich přístup se mi líbí. Budeme se z toho snažit udělat tým, který potáhne za jeden provaz,“ dodal třinecký stratég.

Slezský FC Opava – Fotbal Třinec 1:2 (1:2)
Branky: 33. Kadlec - 3. Dedič, 43. Holík.
Slezský FC Opava: Hafera - Wehowský (46. Kopečný), Pejša (46. Lotcikovs), Janoščín (46. Buchta), Celta (46. Hýbl) - Haitl (46. Jaroszek), Chládek (46. Blecha), Kokeš (46. Šrek), Kadlec (46. Sochor), Málek (46. Přichystal) - Pawlik (46. Ondráček). Trenér: Miloslav Brožek.
Třinec: Mrozek (46. Adamuška) - Brak (46. Mieszek), Szewieczek (46. Vlachovský), Bolf - Konečný, Holík (46. Nieslanik), Zinhasovič, Bartůněk, Omasta (46. Lorincz), Dedič (46. Clement). Trenér: Tomáš Hejdušek.