Valcíři sice naposledy remizovali v Uničově, předtím ale třikrát v řadě vyhráli. A velmi dobře vstoupili také do zápasu s Blanskem. Už ve čtvrté minutě se prosadil Konečný, v závěrečné desetiminutovce první půle se dvakrát prosadil Kovařík a bylo to 3:0.

Jenže domácí se s náskokem uspokojili a na začátku druhého poločasu polevili. Blansko toho dokázalo využít a během pěti minut už to bylo jen o gól.

„Už v prvním poločase se nám naše hra zdála ospalejší, bylo to od nás málo, což jsme hráčům v kabině řekli,“ uvedl asistent domácího trenéra Pištěka Marek Smrčka. „Nástup do druhé půle byl přesným opakem toho, co jsme chtěli změnit. Náš vstup do poločasu byl katastrofální, soupeř měl sice individuality, které nás hodně trápily, ale i tak jsme to měli zvládnout mnohem lépe," dodal.

Bylo zaděláno na drama, Frýdek-Místek už toho ale svému soupeři více nedovolil. Naopak, v 77. minutě se prosadil Barkov, jenž upravil skóre na konečných 4:2. Tři body tak zůstaly ve Stovkách. „Poté, co jsme dali čtvrtý gól, už jsme to dohráli. Hru bychom ale měli zlepšit,“ uzavřel Smrčka.

FK Frýdek-Místek – FK Blansko 4:2 (3:0)

Branky: 4. Konečný, 35. Kovařík, 41. Kovařík, 77. Barkov – 47. Tulajdan, 51. Todorič. ŽK: 50. Blejchař, 65. Hykel, 71. Rubý – 90. Šíp Rozhodčí: Silný – Páral, Bebenek. Diváci: 230.

Frýdek-Místek: Gergela – Barkov, Blejchar, Burgo, Hykel (84. Nieslanik), Konečný (71. Manzia), Kovařík (84. Juříček), Massaniec, Rubý, Velner, Zupko (64. Raab). Trenér: Pištěk.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …