Vratimovští věřili, že se jim povede potvrdit dobrou formu, místo toho však dostali pořádný výprask. Opatrný začátek utkání tomu ale rozhodně nenasvědčoval.

Vše se změnilo po půl hodině hry, kdy hosté kopali penaltu a dostali se do vedení. „Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Hlučín nás zatlačil, pak se to sice trochu vyrovnalo, ale po zbytečné chybě jsme inkasovali,” uvedl trenér Vratimova Filip Racko.

Úvodní branka zápas zásadním způsobem ovlivnila. „Kluci cítili trochu křivdu. Pak už to bylo rozhádané, nesoustředili se na sebe, ale na věci okolo sebe,” řekl Racko.

Hosté ještě do přestávky přidali druhý gól a ve druhé půli se trefili třikrát. Jednou z toho opět z penalty, Vratimov navíc dohrával bez vyloučeného Kundátka, který šel do sprch už ve 42. minutě.

„Hlučín je velmi kvalitní, má výbornou formu a hraje rychlý fotbal. Pokud jste proti nim v oslabení, je to hodně těžké. Bohužel to dopadlo tak, že jsme dostali pětku,” dodal Racko.

FC Vratimov – FC Hlučín 0:5 (0:2)

Branky: 31. Zajíček z pk, 43. Neumann z pk, 61. Smékal, 67. Moučka, 72. Lokša. Rozhodčí: Kotala – Silný, Matějek. ŽK: Střalka, L. Kundrátek, Dziuba, Varadi. ČK: 42. L. Kundrátek (V). Diváci: 275.

Vratimov: Střalka – Klejnot, Nemšovský, Moravec, Elbel – Skwarczek (70. Igbinoba), Dziuba – Hladík (70. Wojatschke), Duda (57. Hruška), L. Kundrátek – Varadi (70. Teplý). Trenér: Racko.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...