Třinečtí rozhodli dvěma góly v průběhu prvního poločasu, prosadili se Holík a Dedič. „Těší mě, že jsme vyhráli vzadu s nulou, kdy soupeř měl tři střely z dálky,“ řekl na úvod hodnocení pro klubový web trenér Třince Tomáš Hejdušek, který se přišel na startu jara pokusit vrátit Slezany z 10. místa tabulky MSFL k návratu do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

„Jsme v určité fázi přípravy, nejdůležitější pro nás bylo to, že v zápase se objevily prvky z tréninku, byť společně pracujeme jenom dva týdny. Věci, které se nám naopak na hřišti nepovedly, chceme vypilovat, máme na to dostatek času. V prvním poločase nastoupili starší, zkušenější kluci, ve druhém ti mladší,“ vykládal Tomáš Hejdušek.

„Měli možnost se ukázat a také se ukázali, i když někomu to utkání vyšlo více a někomu naopak méně. Pozitivní je to, že se kluci snažili, že jsou vnímaví a chtějí pracovat. Výhra 2:0 je rozhodně povzbuzením do další práce,“ dodal kouč FK Třinec Tomáš Hejdušek, jehož svěřence čeká další zimní test v pátek 26. ledna na hřišti SFC Opava.

Příprava (sobota 20. 1. 2024):

Třinec – Havířov 2:0 (2:0)

Branky: 5. Holík, 36. Dedič.

FK Třinec (1. poločas): Adamuška – Szewieczek, Brak, Straňák, Dadák – Zinhasovič, Samiec – Omasta, Holík, Konečný – Dedič. (2. poločas): Mrózek – Klocek, Mieszek, Straňák, Dadák – Bartůněk, Zinhasovič – Lörincz, Nieslanik, F. Čmiel – Clement. Trenér: Hejdušek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...