Frýdek-Místek vstoupil do jara porážkou na hřišti zlínské rezervy. Další zápas s Hlučínem se odložil, a tak se svěřenci trenéra Roberta Pištěka vrátili do akce až v neděli.

Vrchovina na tom je v tabulce lépe, utkání ale ovládli hosté. O osudu zápasu rozhodla padesátá minuta a proměněna penalta Hykela po faulu na Velnera.

„Čekali jsme těžký zápas, což se taky potvrdilo. tady je to vždy bojovné, je to spíše o soubojích než o fotbale," uvedl Pištěk. „Začali jsme velmi slibně, měli jsme nějaké náznaky šancí, ale potom jsme šli do útlumu a soupeř nás zatlačil. V závěru nás zase přitiskli dlouhými balony, byli jsme spíše v defenzivě, ale obrana pracovala dobře. Hodně nám pomohl taky gólman Gergela," dodal Pištěk.

Lipina vybojovala šestou výhru v sezoně a v tabulce je se ziskem 23 bodů třináctá.

SFK Vrchovina – FK Frýdek-Místek 0:1 (0:0)

Branky: 50. Hykel z pen. Rozhodčí: Julínek - Cieslar, Kolář. ŽK: Duda, Jícha, Ráliš M., Vacek, Šmída - Hykel, Martiník, Janjuš. Diváci: 170.

Frýdek-Místek: Gergela - Massaniec, Velner, Janjuš, Barkov (64. Konečný), Kostka, Obuch, Střelec (74. Němec D.), Martiník (88. Zupko), Coufal, Hykel. Trenér: Pištěk.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …