Je tomu už déle než měsíc, co fotbalisté Vratimova v MSFL naposledy vyhráli. Tehdy doma zdolali 3:2 Rosice, pak ale padli čtyřikrát v řadě. A prohráli taky dnes v Uničově.

O osudu utkání bylo jasno už poměrně brzy. Domácí totiž poslal v desáté minutě do vedení Krč a o 16 minut později dával na 2:0 Komenda.

„Uničov má hodně dobrý tým a my jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Opět se projevila naše největší slabina, kterou je proměňování šancí. Jen v první půli jsme měli tři, ale prohrávali jsme 0:2,“ uvedl vratimovský kouč Filip Racko.

Vratimovští se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ve druhé půli poslal trenér Racko na hřiště několik čerstvých hráčů, změny ale hostům nepomohly. „Ve druhém poločase už jsme dopředu nehráli tak dobře jako v první půli. Nebyli jsme nebezpeční a na zvrat už jsme nemohli pomýšlet," dodal. Uničov už si náskok pohlídal a došel si pro pohodlnou výhru. Krize vratimovských tak pokračuje.

SK Uničov – FC Vratimov 2:0 (2:0)

Branky: 10. Krč, 26. Komenda. Rozhodčí: Macrineanu – Silný, Řezníček. Diváci: 118.

Vratimov: Střalka – Elbel, Dziuba, Igbinoba, Klejnot (78. Smilowski), Wojatschke, Kundrátek, Hajnoš, Teplý (67. Roháček) - Hladík, Chlopek (54. Varadi). Trenér: Racko.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...