Frýdlant vyjel v rámci MSFL podruhé ven. V prvním utkání dostal pět branek v Rosicích a dnes dostal čtyři góly ve Velkém Meziříčí.

Domácí vstoupili od utkání aktivně a už po patnácti minutách vedli. Za dalších deset minut to bylo 2:0 poté, co si dal vlastní gól Střižík.

„Udělali jsme obrovské chyby v obraně a byli jsme za to spravedlivě potrestaní,“ řekl trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Beskydští snížili krátce před odchodem do kabin, kdy se po standardní situaci trefil Varadi, srovnat už se ale hostům nepovedlo. Naopak, po hodině hry přidali domácí další branku.

„Ve druhém poločase jsme se snažili o tlak, ale třetí gól nás položil. Domácí kopali přímý kop, vůbec se jim to nepovedlo, ale rozestoupili jsme se ve zdi a proletělo to," mrzelo Šrámka.

Frýdlant už další gól nedal, naopak domácí krátce před koncem uzavřeli na konečných 4:1. „Nehráli jsme špatně, Varadi dal za bezbrankového stavu ještě jeden krásný gól, ale neplatil kvůli ofsajdu. Udělali jsme obrovské chyby v obraně a to se na takové úrovni neodpouští,“ dodal Šrámek.

FC Velké Meziříčí - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 4:1 (2:1)

Branky: 15. Malata, 25. Střižík (vla.), 61. Šuta, 85. Plichta – 42. Varadi.

Frýdlant: Prepsl – Švrček, Literák, Střižík, (56. Wozniak), Škorik, Kučera, Varadi, Staněk, Hajnoš (46. Hladík), Velička (46. Svatonský), Juříček (70. Šafner). Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...