Utkání bylo pro oba týmy hodně pikantní. Za Frýdlant totiž hraje spousta hráčů, kteří dříve působili právě ve Frýdku-Místku. Hosté jsou navíc v MSFL nováčkem a na svého soupeře se chtěli vytáhnout.

Valcíři dali gól už ve čtvrté minutě, branka ale pro jasný ofsajd neplatila. Beskydští zase nastřelili v první půli tyč. Moc dalších šancí však k vidění nebylo.

„Byli jsme na soupeře připraveni, věděli jsme, že budeme muset tvořit, což je samozřejmě vždy těžší než bořit. Bohužel nám ve finální fázi chyběla kreativita,“ prohlásil domácí kouč Robert Pištěk.

Pokud první půle nabídla málo nebezpečných příležitostí, tak po změně strach jich bylo ještě míň. Více než 700 diváků, kteří do Stovek dorazili, se gólu nakonec nedočkali. „My jsme rádi za každý bod, bereme i tento. Taky jsem rád, že jsme podruhé v řadě udrželi nulu. Na zápas jsme se všichni těšili, neprohráli jsme, takže jsme spokojeni," prohlásil kouč 1. BFK Martin Šrámek.

„Mužstvo, které se po dnešním utkání usmívá, je určitě Frýdlant, protože až tak často se body ze Stovek nevozí. My bereme remízu jako ztrátu,“ dodal Pištěk.

FK Frýdek-Místek – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 0:0

ŽK: Blejchař, Kovařík - Šafner, Velička, Svatonský, Hajnoš, Literák, Prepsl. Rozhodčí: Lukašík – Svoboda, Bebenek. Diváci: 712.

Frýdek-Místek: Gergela – Massaniec, Blejchař, Dadak – Hykel, Zupko, Velner, Nevřela (69. Kostka) – Konečný (63. Martiník), Kovařík, Vlachovský. Trenér: Pištěk.

Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl – Švrček, Literák, Šafner (81. Kulhánek), Škorik, Varadi (81. Kučera), Hajnoš, Hladík (88. Indra), Velička, Juříček, Svatonský (69. Staněk). Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...