„Bezprostředně po utkání jsme trenérovi oznámili, že i se svým asistentem končí, že představenstvo klubu s nimi ukončilo spolupráci,“ řekl pro klubový web František Šturma, generální manažer FK Třinec.

Kouč Roman West a jeho asistent Aleš Buzek se tak s Třincem loučí po šesti kolech. „Naše mužstvo má vytvořené nadstandardní podmínky, kterým však neodpovídají výsledky ani předvedená hra. Rozhodli jsme se tedy dát mužstvu nový impulz. Oběma trenérům děkujeme za jejich služby a přejeme jim úspěchy v další práci,“ pokračoval šéf třineckého klubu.

Fotbalisté Třince (v červeném) remizovali na hřišti zlínské rezervy 2:2.
Třinec ztratil ve Zlíně výhru v závěru. Měli jsme ji na dosah, vykládal kouč

Nový trenér by měl být znám počátkem příštího týdne. „Zatím probíhají jednání, pracujeme na tom, aby nový kouč už vedl pondělní trénink. Ve středu nás čeká další venkovní zápas ve Frýdku-Místku,“ dodal generální manažer FK Třinec František Šturma.

Roman West přišel do Třince v dubnu. Ve druhé lize vedl mužstvo v osmi zápasech a sestup neodvrátil, v MSFL koučoval šest duelů. V letošní třetiligové sezoně měl bilanci tří výher, dvou remíz a jedné porážky při skóre 14:10, což stačí v neúplné tabulce na páté místo.