„Utkání ovlivnila neuvěřitelná nedisciplinovanost Maksiće. Tohle je podruhé, kdy nás jeden ze stoperů dostane do úzkých. Minule to byl Straňák, který za svůj chvat dostal trest na tři zápasy a teď Maksič, který se snaží soupeři udělat kličku, jako kdyby byl někde na pláži a ještě se pak diví, že dostane červenou kartu za faul. Nerozumím, proč sem takoví hráči chodí. Zahraniční fotbalista musí být precizní ve hře, jeho výkonnost musí být lepší než českých a moravských hráčů,“ zlobil se trenér Třince Martin Pulpit na svého svěřence, který byl ve 32. minutě vyloučen.

„Ve druhém poločase jsem byl nadmíru spokojen s taktickým pojetím, protože jsme hráli velice dobře. Kdyby byl Clement gólový, tak po jednom z brejků bychom byli schopni dát branku. Na druhém křídle jsme museli improvizovat. V prvním poločase tam hrál do zranění Barkov, ve druhém Zinhasovič, který je středovým hráčem. V mužstvu musí dojít k velké přestavbě, tým musí být založený na hráčích se vztahem ke klubu, k profesionalitě a k fotbalu. Nemůže tomu být tak, že hráči si sem jdou jen tak zahrát a vydělat peníze,“ dodal kouč FK Třinec Martin Pulpit.

„Samozřejmě, když vám jde soupeř do deseti, navíc tak brzy, tak by člověk po tom vítězství i pokukoval, s bodem jsme ale spokojeni. Druhý poločas se domácí zkušeně zatáhli, dobře se posouvali a zavíral nám ty strany. K žádným velkým šancím, kromě standardek, jsme se nemohli dostat. Někdy se ten tým po vyloučení semkne, ví, že nemá co ztratit. Domácí nám hrozili nebezpečnými brejky. Celkově to nebylo jednoduché, také proto, že jsme hned v úvodu museli dvakrát nuceně střídat,“ připomněl kouč Frýdlantu Martin Šrámek ztráty Pejši a Varadiho.

16. kolo MSFL (sobota 18. 11. 2023):

Třinec – Frýdlant nad Ostravicí 0:0

Rozhodčí: Lukašík – Šafrán, Godfryd. ŽK: Machuča, Brak, Samiec – Teplý, Byrtus. ČK: 32. Maksič (Třinec).

FK Třinec: Adamuška – Bouguetouta, Brak, Maksič, Omasta – Machuča, Bartůněk – Barkov (31. Zinhasovič), Holík (46. Dedič), Clement – Vučićević (35. Samiec). Trenér: Pulpit.

1. BFK Frýdlant n. O.: Thimel – Varadi (27. Jiříček), Blahuta, Pejša (12. Literák) Hajnoš – Juříček – Hladík, Šafner, Kedroň, Svatonský (73. Byrtus) – Teplý. Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...