Slezané měli parádní vstup, už po třech minutách je poslal do vedení Holík. Těsně před přestávkou zvyšoval náskok hostí Machuča, po hodině hry se prosadil Vlachovský. Domácí se však nevzdali a po trefě Okoromi a vlastní brance Bartůňka se dostali na kontakt. Více už ale nestihli a Třinec si polepšil v třetiligové tabulce na 7. místo.

„První poločas vypadal solidně. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili, až na tu jednu chybu, která byla zbytečná. Dopředu jsme si vytvářeli šance, v úvodu jsme dali gól a před poločasem přidali druhý. Po poločase jsme klidně mohli vést 4:0, nedotáhli jsme ještě několik útoků,“ řekl úvodem trenér Třince Roman West.

„Ve druhém poločase Slovácko přidalo, vytvářelo si šance. Dali jsme gól na 3:0 a mysleli jsme si, že je definitivně rozhodnuto. Místo, aby nám střídání pomohlo, tak nám spíše ublížilo. Dostali jsme dvě branky a byli jsme nervózní, abychom dokázali uhájit vítězství. Ke konci to bylo zbytečné drama,“ dodal Roman West.

4. kolo MSFL (neděle 27. 8. 2023):

Slovácko B – Třinec 2:3 (0:2)

Branky: 79. Okoromi, 89. vl. Bartůněk – 3. Holík, 44. Machuča, 65. Vlachovský. Rozhodčí: Machorek, Šuvalija – Ogrodník, Malimánek. ŽK: Tomeška, Šuvalija – Samiec, Maksič, Vlachovský, Brodziansky. Diváci: 113.

FK Třinec: Fabisz – Omasta, Brak, Maksič, Vlachovský – Bouguetouta, Samiec (85. Straňák), Zinhasović (71. Brodziansky), Clement (80. Dedič) – Machuča (71. Barkov), Holík (71. Bartůněk). Trenér: West.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...