Třinec rozhodl duel během úvodních pětadvaceti minut. Na povedený obstřel a vedoucí branku Konečného navázal s pomocí spoluhráče Machuča. Další šance na obou stranách už gólem neskončily a Slezané tak mohli slavit.

„Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme si vytvořili náskok, po zásluze jsme vedli 2:0. Druhý poločas jsme až zbytečně moc dohrávali, což je negativní,“ řekl pro klubový web trenér Třince Tomáš Hejdušek.

TŘINEC - KARVINÁ B 2:1 (19. kolo)

Zdroj: Jakub Nohavica

„Ve zbytku sezony bych si přál, abychom doma za stavu 2:0 byli klidnější na míči. Na druhou stranu mě velice těší, že kluci jsou zodpovědní a obětaví, co se týče plnění defenzivních úkolů. Není proto náhoda, že jsme opět udrželi čisté konto,“ pokračoval kouč Slezanů.

„Po posledním zápase, kdy jsme uhráli 0:0 v Uničově, jsme se rozhodli, že do brány půjde Mroza, který také potřebuje chytat. Působil jistě. Někdo si možná řekne, že to je necitlivé, že takhle vyměníme brankáře, ale oba kluci si navzájem přejí. Ukazují, že náš tým je zdravý, že ho tvoří dobrá parta,“ dodal trenér FK Třinec Tomáš Hejdušek.

21. kolo MSFL (sobota 30. 3. 2024):

Třinec – Slovácko B 2:0 (2:0)

Branky: 14. Konečný, 25. Machuča. Rozhodčí: Cieslar – Kolář, Mrázek. ŽK: Holík – Onuoha. Diváci: 376.

FK Třinec: Mrózek – Omasta, Orság, Dadak, Bolf – Machuča (65. Yakubu), Zinhasović (80. Bartůněk) – Konečný (80. Vlachovský), Holík, Cienciala (65. Clement) – Ayoola (71. Dedič). Trenér: Tomáš Hejdušek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...