„Těší mě, že jsme bodovali na půdě silného Uničova, který je v popředí tabulky a kde jsme na podzim s Karvinou vypadli z poháru,“ připomněl trenér Třince Tomáš Hejdušek dobu, kdy ještě vedl ligový MFK, který padl v září 2023 na Hané v rámci 2. kola MOL Cupu 0:1.

Fotbalisté Třince porazili v sobotním dopoledním šlágru 19. kola MSFL vedoucí rezervu Karviné 2:1. Domácí trenér Tomáš Hejdušek utkání hodně prožíval.
Postup? Máme výhodu. Nemusíme, my chceme, říká trenér Třince Hejdušek

„Remíza zápasu slušela, je spravedlivá. Pro nás je to plusový bod, rozhodně jsme tady dva body neztratili. Kluky chválím za bojovnost a nasazení. Pozitivní je to, že kromě jedné střely ze šestnáctky jsme soupeře nepustili do pořádné šance,“ vykládal Tomáš Hejdušek.

„Ve třech zápasech jsme dostali jen jeden gól, to je dobře. Stavíme barák a zatím jsme na základech,“ řekl kouč Třince, jehož svěřence čeká boj o další body v sobotu 30. března doma s posledním Slováckem B. „Musíme být produktivnější,“ dodal Tomáš Hejdušek.

20. kolo MSFL (neděle 24. 3. 2024):

Uničov – Třinec 0:0

Rozhodčí: Slabý – Vejtasa, Labas. ŽK: Červeň, Komenda, Koutný, Javůrek – Holík, Konečný, Brak. Diváci: 100.

SK Uničov: Kvapil – Diblík, Koutný, David, Červeň – Vybíral, Svoboda, Hausknecht (89. Sklenář), Javůrek (76. Saňák) – Komenda, Krč. Trenér: Alexijevič.

FK Třinec: Adamuška – Omasta, Brak, Orság, Bolf – Zinhasovič (88. Yakubu), Dadak – Vlachovský (63. Konečný), Machuča (42. Bartůněk), Cienciala (63. Clement) – Holík (63. Ayoola). Trenér: Hejdušek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...