Lepší vstup do utkání si snad ani Valcíři nemohli přát. Už po dvou minutách udeřil Blejchař, a když dával ve dvacáté minutě na 2:0 Raab, tak ve Stovkách panovala skvělá nálada.

Za hosty rychle snížil Houser, Frýdek-Místek však dlouho držel těsný náskok. Jenže v závěru se děly věci.

Hosté nejprve v 73. minutě vyrovnali a dvě minuty před koncem základní hrací doby už vedli. Valcíři pak vrhli všechny síly do útoku, v nastavení ale ještě jednou inkasovali a prohráli 2:4.

FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:4 (2:1)

Branky: 3. Blejchař, 20. Raab – 24. Houser, 73. Votava, 89. Hapal, 90+1. Matoušek. ŽK: 3:2

Frýdek-Místek: Květon – Blejchař, Velner (C), Juříček (90+2. Byrtus), Kučera (77. Vrbka), Konečný, Vengřinek, Manzia, Raab (69. Tamajka), Kovařík (77. Janša), Hykel (77. Barkov). Trenér: Orel.