Rosice jsou v tabulce MSFL třetí a svou kvalitu prokázaly taky ve Frýdku-Místku. Hosté od začátku tlačili a po necelé půl hodině hry se dostali zaslouženě do vedení.

Srovnat mohl Kovařík, nejlepší střelec Lipiny se ale neprosadil, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Domácí chtěli po přestávce s výsledkem něco udělat, brzy ale inkasovali znovu. „Kvalitní Rosice nás následně nepustily k nějakému dramatickému zvratu, i když jsme drželi míč více u nohou, vypracovali jsme si minimálně dvě šance, ale ty jsme bohužel neproměnili,“ řekl trenér Frýdku-Místku Robert Pištěk.

Valcíři se proti Rosicím neprosadili, naopak hosté v závěru přidali ještě další dvě branky a vyhráli 4:0. „Řada hráčů, a především těch zkušených, by si měla sáhnout do svědomí, protože jejich výkony jsou velmi podprůměrné. Bohužel na tom aktuálně nemůžeme stavět. Byl bych opravdu rád, aby se všichni vzpamatovali, protože nás nyní čeká další těžký soupeř, kterým je Kroměříž,“ dodal zklamaně Pištěk.

FK Frýdek-Místek – FC Slovan Rosice 0:4 (0:1)

Branky: 28. Fila, 48. Dobrovodský, 84. Novák, 89. Kulík. Rozhodčí: Proske - Dedek, Lukašík. ŽK: Vlachovský. Diváci: 179.

Frýdek-Místek: Gergela – Blejchař, Massaniec, Velner, Konečný, Zupko (61. Kohut), Vlachovský, Martiník (65. Kostka), Kovařík, Hykel (79. Dadak), Rubý. Trenér: Pištěk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...