Svěřenci trenéra Karla Orla zavítali do Znojma, které prohrálo všech šest letošních zápasů. Proti Frýdku-Místku ale domácí začali lépe - nejprve se prosadil Okleštěk, poté Kirschner a po necelé půlhodině domácí vedli 2:0.

Frýdek-Místek ale nesložil zbraně. V úplném závěru první půle snížil Kovařík, který po návratu z kabin dokonce vyrovnal. Hosté i nadále pokračovali v tlaku a necelých deset minut před koncem se dočkali i zasloužené odměny - Raab dával na 3:2 a Valcíři si domů odvezli tři body.

1.SC Znojmo FK - FK Frýdek-Místek 2:3 (2:1)

Branky: 20.Okleštěk, 28.Kirschner - 45. a 47.Kovařík, 82.Raab. Rozhodčí: Havlín - Volek, Pospíšil. ŽK: 1:3.

Frýdek-Místek: Gergela – Vrbka (77.Byrtus), Blejchař, Velner (C), Juříček, Kučera, Konečný (77.Barkov), Vengřinek (39.Janša (90+2.Klimeš), Manzia, Raab, Kovařík. Trenér: Orel.