Domácí fotbalisté, kteří bojují o postup do nejvyšší soutěže, nakonec z tohoto duelu vyšli vítězně 1:0, když se o jediný gól utkání postaral krátce po změně stran Nagy, který si naběhl na přesný centr Frimmela.

„Znovu to bylo pro nás střetnutí s velmi kvalitním soupeřem. Já jsem rád, že v naší hře už vidím prvky, které s hráči pilujeme na trénincích,“ řekl k zápasu trenér Valcířů Jan Žižka.

Ten opět postavil na kraj obrany pilíře zadních řad Petra Literáka. „Jelikož máme k dispozici čtyři středové obránce, snažíme se najít další různé alternativy, které bychom pak mohli v sezoně využít,“ prozradil frýdecko-místecký trenér.

V sestavě Valcířů se objevil středopolař Václav Mozol, který s týmem znovu začal trénovat, naopak osmý tým třetiligové soutěže neposílí albánský záložník Sami Qorri, který ve Frýdku skončil.

Další přípravné střetnutí odehrají Valcíři v sobotu 16. února v Novém Jičíně s výkopem v 10.15 hodin.

MŠK SKALICA – MFK FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (0:0)
Branka: 48. Nagy.
Frýdek-Místek: Kofroň – Literák, Bialek, Hloch, Kaizar – Förster (46. Varadi) – Vychodil (46. Visić), Mozol, Skwarczek, Hruška (46. Hýbl) – Vašíček (75. Vychodil). Trenér: Jan Žižka.