Pro vratimovské byl středeční duel s Velkým Meziříčím letošní domácí derniérou. Svěřenci kouče Filipa Racka se chtěli rozloučit vítězně, na svého soupeře ale nestačili a prohráli 1:4.

„Utkání se hodnotí strašně těžko. Je konec sezony a nebudu zastírat, že se všichni na konec už těšíme, jelikož nám to nejde a máme dlouhou sérii bez bodu, což jsem nikdy nezažil,“ uvedl Racko.

Hosté udeřili už ve druhé minutě. Ještě v první půli dával na 2:0 Dolejš, který se v 56. minutě prosadil znovu. Pak sice snížil vratimovský Igbinoba, jenže za další dvě minuty už to bylo zase o tři góly.

„Vadí mi, jak se na hřišti chováme. Jsme nezodpovědní, děláme chyby. Na našich zápasech teď nic pozitivního nenajdu. Hrajeme na míči, ale okolo šestnáctky a v ní jsme jaloví. A tam se rozhoduje,“ dodal Racko.

Poslední zápas sezony Vratimov odehraje v sobotu v Kroměříži.

FC Vratimov – FC Velké Meziříčí 1:4 (0:2)

Branky: 58. Igbinoba – 20. a 56. Dolejš, 2. Nedvěd, 60. Plichta. Rozhodčí: Macrineanu – Vejtasa, Ehrenberger. ŽK: Igbinoba. Diváci: 46.

Vratimov: Sýkora – Klejnot, Nemšovský (62. Piskoř), Igbinoba, Hajnoš – Skwarczek (73. Hammer), Dziuba – Hladík, Wojatschke (56. Roháček), Trmal – Varadi (56. Zbavitel). Trenér: Racko.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...