V první půli byl Vratimov aktivní, domácího gólmana ale nepřekonal. „Domácí byli všude, hráli agresivní fotbal, takže pro nás to bylo těžké utkání. Dokázali jsme se však na jejich standardní situace soustředit, dařilo se nám je uskákat. Poločas jsme tedy dohráli bez branek,” uvedl pro klubový web trenér Vratimova Filip Racko.

Do druhé půle už ale vstoupili lépe domácí a brankář Střalka měl plné ruce práce. Vratimov se dlouho úspěšně bránil, jenže v 82. minutě se hlavou prosadil domácí kapitán Josefík, který vstřelil jediný gól zápasu.

„My jsme se v závěru snažili vyrovnat, ale mám takový pocit, že jsme snad tady za celý zápas ani nevystřelili mezi tři bílé tyčky. Takže jsme asi zaslouženě prohráli, protože domácí byli bojovnější a šli k výhře více naproti,” dodal Racko.

ČSK Uherský Brod – FC Vratimov 1:0 (0:0)

Branka: 82. Josefík. Rozhodčí: Marek – Mayer, Nápravník. ŽK: Šmatelka, Košák, Nevařil – Igbinoba, Skwarczek, Demianenko, Baďura. Diváci: 225.

Vratimov: Střalka – Varadi, Igbinoba, Demianenko, Duda – Skwarczek – Hladík, Dziuba (70. Baďura), Ožvolda, Hajnoš (65. Chlopek) – J. Ptáček (70. Teplý). Trenér: Racko.