Wozniak, jenž po posledním duelu nahradil na trenérské lavičce Frýdlantu nad Ostravicí Martina Šrámka, v sobotu se svým týmem vyrazil do Blanska.

Hosté začali skvěle a už ve třetí minutě je poslal po přihrávce Veličky do vedení Kedroň. Frýdlant se však dlouho neradoval a za osm minut srovnal Holman.

V úvodní půli bylo aktivnější Blansko, před odchodem do kabin se ale prosadil Velička a bylo to 1:2.

Hodně zajímavou podívanou nabídla i druhá půle. V 68. minutě byl vyloučen hostující Literák, Frýdlant se bez něj ale dlouho bránil statečně. Hosté přežili i penaltu Kapura, kterou skvěle zlikvidoval Prepsl.

Blansko zahodilo i další šance a zdálo se, že zůstane bez bodu. V poslední minutě si však napravil reputaci Kapur, který vyrovnal. Ten stejný hráč mohl v nastavení skóre ještě otočit, Prepsl mu to ovšem nedovolil.

„Celý zápas hráli domácí na míči a já smekám před našimi hráči, že celý zápas s nimi běhali. Všichni toho mají plné kecky a jak se říká, někdy ten fotbal opravdu nemá logiku. Domácí na šance jasně vyhráli, navíc neproměnili penaltu. Z toho pohledu mělo Blansko zvítězit. Někdy se ale to štěstí přikloní na druhou stranu," řekl Wozniak.

FK Blansko - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 2:2 (1:2)

Frýdlant: Prepsl – Švrček, Marek, Literák, Kedroň (67. Milar), Škorík (90. Kulhánek), Varadi (80. Šafner), Staněk, Hajnoš, Velička (80. Juříček), Svatonský (67. Hladík). Trenér: Wozniak.

Branky: 11. Holman, 90. Kapur – 3. Kedroň, 45. Velička. Rozhodčí: Kolář - Řezníček, Denev. Žluté karty: Marek, Šafner, Hladík. ČK: Literák (Frýdlant).