Frýdlantští věděli, že je nečekaná vůbec snadný zápas, což se také potvrdilo. Hosté dokonce od třicáté minuty vedli. „První půle byla taková opatrnější. My inkasovali po takové tečované střele, kde jsme pak zaspali a Furik nám z dorážky skóroval. Měl na to strašně moc času, tam jsme zaváhali,” uvedl pro klubový web trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Frýdlant ale ve druhé půli zabral a po hodině hry díky Milarovi vyrovnal. Další branku měl na dosah domácí kanonýr Velička, ten se ale tentokrát neprosadil, a zápas tak skončil remízou 1:1.

„Myslím si , že to převyšovalo úroveň divizních utkání. Rýmařov se projevil jako vůbec nejkvalitnější soupeř, se kterým jsme se tuto sezonu střetli. Jsem rád, že jsme opět neprohráli. Ta naše série je obdivuhodná, když přičtu ještě tu loňskou sezonu, tak máme nějakých deset zápasů bez porážky, což je úžasné,” dodal Šrámek.

BFK Frýdlant nad Ostravicí - TJ Jiskra Rýmařov 1:1 (0:1)

Branky: 61. Milar – 30. J. Furik. Rozhodčí: Grečmal – Dudek, Broskevič. ŽK: Škorík, Šafner – Navrátil. Diváci: 268.

Frýdlant: Prepsl – Literák, Marek, Staněk, Svatonský – Šafner, Škorík – Wludyka (88. Wozniak) – Velička, Soukup (46. Indra), Milar. Trenér: Šrámek.