Bohumín jel do Frýdlantu s tím, že na jaře ještě neprohrál. Navíc se pyšnil sérií čtyř výher v řadě a pátý triumf přidal v Beskydech.

„Byl to opatrný fotbal, což jsme předpokládali. Bohumín na jaře ještě neprohrál a dostal nejméně branek, takže jsem upozorňoval, že to bude o jednom gólu, o jedné standardce,“ uvedl domácí kouč Martin Šrámek.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, jenže šance Soukupa ani Svatonského se neujaly. Blízko gólu byl taky Škorik, prosadit se ale nedokázal ani on.

Jenže to už růžky vystrkoval taky Bospor. První půle ještě gól nenabídla, krátce po návratu z kabin se ale po rohu prosadil hostující Václavíček a Bohumín vedl 1:0. „Pak už jsme se tam nedostali, už nás do ničeho nepustili, měli jsme jen bezvýznamný tlak. Bohumín mohl z brejku přidat další gól, Ondra Prepsl to ale pochytal," řekl Šrámek.

Frýdlant chtěl snížit, hosté už si ale těsný náskok uhájili. Beskydští jsou i přes porážku stále první, druhá Polanka má ale stejně bodů a třetí Bohumín je díky parádnímu jaru už jen tři body zpátky. „Říkali jsme, že kdo dá gól, ten vyhraje. Bohužel ho dnes dal Bohumín," uzavřel Šrámek.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Bospor Bohumín 0:1 (0:0)

Branka: 52. Václavíček. Rozhodčí: Macrineanu – Šafrán, Dedek. ŽK: Šafner, Škorik – Sztefka, Kubík, Palej, Malysz. Diváci: 425.

Frýdlant: Prepsl – Švrček, Marek (73. Wozniak), Literák, Střižík – Soukup (58. Indra), Šafner, Škorik, Staněk (73. Fromelius) – Velička, Svatonský (58. Kučera). Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...