„Byli jsme hodně špatní, a to od obrany až po útok,“ nebral si servítky trenér 1. BFK Martin Šrámek. Zvláště v prvním poločase na hřišti dominovali domácí fotbalisté. „Musím říct, že to byl za poslední tři sezony jednoznačně nejlepší tým, se kterým jsme hráli,“ chválil domácí Jiskru frýdlantský kouč.

Rýmařov se dostal do vedení v 17. minutě, kdy se dokázal prosadit Dydowicz. „Paradoxně jsme ale mohli ve druhé půli vyrovnat, když šel Svatonský sám na jejich bránu. Bohužel nedal. Pak nám domácí dali další dvě rychlé branky a bylo po zápase,“ mrzelo Šrámka.

„Do úvodní branky jsme byli lepším celkem, pak se hra trošku vyrovnala. Ve druhé půli to bylo hlavně o druhé a třetí brance, pak už se zápas více méně dohrával. Soupeř hrozil především ze standardek,“ řekl k utkání domácí kapitán Jiří Furik. „Rozhodl určitě první poločas, ve kterém nás domácí jasně přehráli,“ uznal hostující trenér.

Zlepšit náladu by si Frýdlantští mohli už v neděli 8. září, kdy se od 16 hodin představí na hřišti poslední Polanky.

JISKRA RÝMAŘOV - 1. BFK FRÝDLANT N/O 4:1 (1:0)

Branky: 17. Dydowicz, 56. Navrátil, 59. Šupák, 89. Hleba – 85. Indra. Rozhodčí: Slováček – Poláček, Pospíšil. ŽK: L. Kundrátek, Kršek – Škorík, Staněk, Dvořák. Diváci: 225.

Frýdlant: Prepsl – Střižík, Hrdlička (67. Marek), Wozniak, Švancer – Dvořák (79. Indra), Staněk, Škorík, Kučera – Hanus (46. Klimas), Soukup (46. Svatonský). Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.