Beskydští mají formu jako hrom a společně s Polankou se drží na čele tabulky. Další výhru Frýdlant zapsal na půdě Bruntálu, kde zvítězil 3:1.

„Snažili jsme se hrát po zemi, nechtěl jsem žádné nákopy. I proto jsem moc rád, že kluci kombinační hrou domácí jasně přehrávali. Ti možná byli po těch dvou výhrách v řadě trochu zaskočeni, jelikož jsme je kromě snad jediné šance do ničeho extra nepustili,” uvedl po zápase pro klubový web trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Hosté byli od začátku do konce lepší a aktivnější, z čehož pramenil velký tlak, po kterém si domácí dali dva vlastní góly. Třetí trefu beskydského týmu přidal kanonýr Velička.

„Kluci od první minuty na hřišti dominovali, hráli opravdu fantasticky. Kdo zápas viděl, musí se mnou uznat, že třeba Petr Literák podal na pravé straně obrany famózní výkon. I ve svých letech jejich hráče jasně převyšoval,” řekl Šrámek.

Beskydští přidali další výhru, i když je trápila marodka. „Ve čtvrtek se nám na tréninku zranil Švrček, věděli jsme, že nemůžeme počítat se Škoríkem, který dal minule dvě branky. Někteří v týdnu ani netrénovali, jelikož se léčili, Souky musel nastoupit do zápasu s horečkou,” dodal Šrámek, jenž se v závěru utkání, už za rozhodnutého stavu, zase podíval na hřiště.

FK Slavoj Olympie Bruntál - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí

Branky: 73. Orság – 40. Kušnír vlastní, 50. Galus vlastní, 64. Velička. Rozhodčí: Dorotík – Šimoník, Pospíšil. ŽK: 1:0. Diváci: 350.

Frýdlant: Prepsl – Literák, Wozniak, Marek, Svatonský (77. Plucnara) – Šafner, Staněk – Wludyka (87. Šrámek) – Milar (77. Fromelius), Soukup (55. Indra), Velička (87. Papík). Trenér: Šrámek.