Na zápas Frýdlantu s Polankou, tedy prvního a třetího nejlepšího týmu divize, dorazilo v sobotu více než 500 fanoušků. Ty rozjásal už po osmi minutách hry domácí kanonýr Velička, který rychle otevřel skóre.

Z vedení se ale beskydští dlouho neradovali. O sedm minut později se prosadil Hluchý a bylo to 1:1.

Další branka už nepadla, a tak si oba týmy rozdělily po bodu. Frýdlant si zajistil místo v MSFL, ovšem o tom, zda bude ve třetí nejvyšší domácí lize hrát, se rozhodne až v dalších dnech. „Já doufám, že to bude MSFL. Snad se k nám město neotočí zády,“ uvedl trenér Frýdlantu Martin Šrámek, který se v závěru sobotního utkání podíval i na hřiště.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK SK Polanka nad Odrou 1:1 (1:1)

Branky: 8. Velička – 15. Hluchý. Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Šimoník. Diváci: 519.

Frýdlant: Švrčina – Švrček, Wozniak (50. Střižík), Literák – Soukup (50. Wludyka), Šafner, Indra (66. Fromelius), Škorik (83. Šrámek), Kučera (50. Svatonský), Staněk – Velička. Trenér: Šrámek.