V prvním poločase byly nejprve k vidění místo branek jen červené karty. Už v 7. minutě musel bez předchozího napomenutí do sprch Brezula. „Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva držením,“ dá se dočíst v zápise o utkání.

Ve 35. minutě byly síly na hřišti vyrovnány, po druhé žluté kartě byl vyloučen Hrušovský. „Zmaření slibně se rozvíjející útočné akce soupeře podražením v souboji o míč, za což byl nařízen přímý volný kop,“ uvedl do zápisu hlavní rozhodčí Páral.

Na první gól se čekalo až do nastavení první půle, prosadil se hostující Marciňa. Ostravské mužstvo udeřilo podruhé hned po změně stran, mezi střelce se zapsal Förster. V závěru zápasu pečetili vítězství Unie střídající Konečný a Badalyan.

Třinec doma porazil v 5. kole MSFL Rosice 3:1.
VIDEO: Oslavy v kabině. Třinec doma poprvé vyhrál, po pauze srazil Rosice

„Tohle je zasloužené vítězství soupeře. Až na nějakých dvacet minut ve druhém poločase, kdy jsme mohli utkání nějak zdramatizovat, byli hosté prostě lepší a jednoduše jsme na něj nestačili,“ prohlásil bez výmluv trenér Vratimova Marek Lišaník.

„Je však otázka, co by se stalo, kdybychom ve druhé půli ze čtyř gólovek alespoň snížili na 1:2, ale to už se nedozvíme. Musíme dát hlavu nahoru a soustředit se na další utkání,“ dodal Marek Lišaník, jehož tým čeká v sobotu 9. září výjezd do Řepiště.

5. kolo divize F (sobota 2. 9. 2023):

Vratimov – Hlubina 0:4 (0:1)

Branky: 45+2. Marciňa, 49. Förster, 86. Konečný, 90+3. Badalyan. Rozhodčí: Páral – Malý, Trigas. ŽK: Střalka, Duda, Zupko, Benc – Hrušovský. ČK: 7. Brezula – 35. Hrušovský. Diváci: 280.

FC Vratimov: Střalka - Brezula, Bányácski, Zbavitel, Duda (73. Vidiševský) - Zupko, Máša (60. Barták), Roháček (20. Kavan) - Chlopek, Maršál (60. Benc) - Šindler (45. Šeba). Trenér: Lišaník.

Unie Hlubina: Hatoň – J. Frébort, Förster, Sasko (63. Badalyan), Kalay (57. Foniok), Schmutz, Marciňa (81. Knedla), D. Frébort (57. Konečný), Hrušovský, Šindler, Bělíček. Trenér: Skotnica.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...