Frýdlant se pohybuje v horních patrech divizní tabulky a Wozniak je znovu u toho. V duelu proti Vítkovicím dal dvaačtyřicetiletý obránce jen po pár vteřinách pobytu na hřišti dokonce i jeden gól. „To se mi ještě v životě nestalo, abych dal po dvaceti vteřinách gól. O to víc mě ale těží, že jsem klukům mohl přispět k vítězství. Už to však není o mě, ale o partě kluků, která je tady výborná. Kdyby to tady takové nebylo, tak už tady nejsem,“ říká někdejší bek Baníku, Hradce Králové či Mladé Boleslavi.

Jak je to tedy s jeho návratem? „Slíbil jsem klubu, že kdyby náhodou chtěli pomoct, tak jim pomůžu. Jenže těch výpomocí už bylo nějak moc,“ pousmál se Wozniak, jenž však žádné dlouhé pokračování kariéry neplánuje. „Je to jen výpomoc. Hraju dvacet nebo třicet minut a čekám, až se tady kluci uzdraví. Jsem tady jen jako podzimní záskok,“ dodal.

Wozniak se zároveň naplno věnuje své práci u ženské složky ostravského Baníku, kde působí společně s Alešem Broulíkem. „Každý týden se učím něco nového. Holky jsou fajn a není to u nich jen o penězích, to se pozná charakter. Ten je v ženském fotbale výborný, což mě naplňuje,“ říká spokojeně Wozniak, který je zároveň rád, že frýdlantští opět hrají o čelo tabulky. „Ale vím, jakou kluci mají sílu a jací jsou v kabině. Ta jejich dominance by mohla být ještě větší,“ uzavřel.

Volejbalistky Frýdku-Místku na úvod sezony prohrály.
Oslabené volejbalistky Frýdku-Místku na úvod prohrály v Liberci
Zpátky na scéně. Franz povede fotbalisty Třince.
„Franz“ je zpátky, Třinec povede Straka. Tým zvedne, věří šéf klubu Karel Kula