V neděli 9. června se hráči 1. BFK rozloučí se svými fanoušky domácím utkáním s SK Hranice (sezonu pak zakončí o týden později v Novém Jičíně, pozn. red.) a přáním klubu je ještě jednou v letošní sezoně naplnit místní stadion. "Rádi bychom chtěli našim skvělým fanouškům poděkovat. Rovněž tak i našim sponzorům a městu Frýdlant nad Ostravicí, že nás podporovali v letošní sezoně, která se zapíše do kroniky frýdlantské kopané zlatým písmem," zdůraznil předseda klubu Oldřich Čunta nejlepší umístění 1. BFK v jeho 88leté historii. "Už teď máme na svém kontě pětapadesát bodů a nejhůře skončíme na třetím místě," dodal.

Samotný nedělní podvečer bude mít na frýdlantském stadionu slavnostní rámec, jelikož na zápas dorazí představitelé města v čele se starostkou Helenou Pešatovou a místostarostou Davidem Pavliskou. "V poločase utkání našeho áčka s Hranicemi dojde navíc ke slavnostnímu okamžiku, kdy naši dorostenci převezmou od představitelů Krajského fotbalového svazu pohár určený vítězi krajské soutěže dorostu," těší úspěch frýdlantských mladíků předsedu klubu.

Představitelé klubu 1. BFK Frýdlant n. O. vzkazují fanouškům, že vstupné na utkání bude zcela dobrovolné. "Pokud budou chtít lidé přispět na sportovní činnost klubu, u vchodu bude pro ně připravena schránka, kde mohou vhodit svůj příspěvek," dodal Čunta.

Divizní souboj s Hranicemi se tedy hraje na frýdlantském stadionu v neděli 9. června od 17 hodin.