Před páteční poslední prověrkou s Frýdkem-Místkem (hraje se v Třinci od 10.30 hodin) odjeli Slezané do slovenské Žiliny, kde se střetli s kombinovaným domácím celkem.

Žilinští Šošoni šli do vedení ve 22. minutě, kdy krásnou kombinační akci zakončoval do prázdné branky Ďuriš. Třinec odpověděl tím nejlepším možným způsobem. Buchvaldek nejprve srovnal, za další tři minuty skóroval ještě Omasta. Těsným vedením hostů tak skončil první poločas.

Po změně stran už padaly góly do třinecké branky. Na 2:2 srovnával krátce po změně stran Bernát. Rozhodnutí pak přišlo po hodině hry, kdy hosté nechali dvakrát skórovat Balaje.

MŠK ŽILINA B - FK FOTBAL TŘINEC 4:2 (1:2)
Branky: 58. a 65. Balaj, 22. Ďuriš, 46. Bernát – 23. Buchvaldek, 26. Omasta.
Třinec: Bárta – Kušnír, Šula, Bedecs, Janoščín – Omasta, Weber, Vaněk, Klec - Dedič, Buchvaldek. Střídali: Adamuška, Hapal, Samiec, Cienciala, Niemczyk, Lupták. Trenér: Jiří Neček.