Slezané chtěli proti Táborsku bodovat, proti stál však silný soupeř. A taky verdikty sudích.

Skóre utkání otevřel už v páté minutě domácí Nešpor. Ten sice dostal míč do brány rukou, rozhodčí však gól uznali. „Na videu je to vidět – rozhodčí Machálek nemá zakrytý výhled, stojí od toho kousek, a přesto uzná naprosto neregulérní gól,“ řekl třinecký kouč Martin Zbončák.

V 29. minutě se pak prosadil Babacar a bylo to 2:0. „Ve druhém poločase jsme si řekli, že už nemáme co ztratit, že musíme hrát riskantně,“ prohlásil Zbončák.

Blízko kontaktnímu gólu byl dvacet minut před koncem Holík, jenže jeho střelu mířící do brány zastavil jeden z domácích hráčů rukou. „Pan Machálek mi po zápase tvrdil, že ruka byla u těla, ale záznam jeho tvrzení vyvrátil. Kluci cítili křivdu,“ přiznal trenér Zbončák.

Hosté nakonec přeci jen snížili, sedm minut před koncem vykřesal naději Straňák, na body už ale Slezané nedosáhli. „Soupeř už pak jen bránil, zdržoval a natahoval čas. Pan Machálek domácí dotlačil k výhře,“ dodal Zbončák.

FC MAS Táborsko – FK Třinec 2:1 (2:0)

Branky: 5. Nešpor, 29. Babacar – 84. Straňák. Rozhodčí: Machálek – Mikeska, Pospíšil. ŽK: Bezpalec, Plachý - Brak, Hýbl, Holík, Kateřiňák, Straňák.

Třinec: Hasalík – Straňák, Foltyn, Hýbl (71. Tandara), Brak – Habusta - Holík, Kateřiňák (80. Samiec), Gembický (71. Obadal), Szewieczek – Juřena. Trenér: Zbončák.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...