Slezané potřebovali uspět. Uvědomovali si, že hrají existenční zápas. Bitvu v Jihlavě ale nezvládli a jsou předposlední. Slavia B, která na Třinec ztrácí jediný bod, má navíc jeden zápas k dobru.

Třinec měl v prvním poločase optickou převahu, nic z ní ale nevytěžil. V závěru sice zahrozil Holík, jeho pokus se však neujal. Do několika závarů se dostala taky Jihlava, která ve zlepšeném výkonu pokračovala i po změně stran.

Jeden z klíčových momentů nastal v 56. minutě, kdy domácí akci zakončil Araujo-Wilson a Jihlava vedla 1:0. Za šest minut navíc Selnar přeloboval Adamušku a Vysočina už měla náskok dvou branek.

Slezany vrátil do hry Holík, který o dvě minuty později snížil, další branku už ale hosté nepřidali. Trenér Roman West tak po solidním nástupu prohrál s Třincem druhý zápas v řadě.

Vysočina Jihlava - FK Třinec 2:1 (0:0)

Branky: 56. Araujo-Wilson, 62. Selnar – 64. Holík. Rozhodčí: Nehasil – Hurych, Líkař. ŽK: Vedral, Gabriel, Křehlík, Svoboda, Fila – Holík.

Třinec: Adamuška – Foltyn, Brak, Straňák – Omasta, Machuča, Holík, Hrdlička, Slaninka (86. Tandara) – Gembický (65. Kania), Samiec (75. Turyna). Trenér: West.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...