Slezané na jaře doma porazili Chrudim, Prostějov i Táborsko a věřili si taky na Varnsdorf. První půle však moc pohledný fotbal nenabídla.

Zajímavé utkání začalo být po změně stran. Domácí přidali a na hřišti to bylo znát. Brzy po návratu z kabin se po signálu prosadil Dedič a Třinec vedl 1:0.

„Byli jsme o dost lepší, dali jsme pěkný gól a náš náskok jsme mohli pojistit. Kdybychom dali další branku, bylo by po zápase. Bohužel, nedali jsme dvě nebo tři šance a v závěru přišel trest,” uvedl kouč Slezanů Martin Zbončák.

Už se zdálo, že Třinec těsný náskok udrží, hosté však ve čtvrté minutě nastavení zahrávali rohový kop a dokázali vyrovnat. Hned poté rozhodčí odpískal konec. „Je to velká ztráta. Uvidíme, jestli nám bude v konečném součtu bod stačit, teď jsme ale extrémně zklamaní, že jsme o výhru přišli takto v nastaveném čase,” dodal Zbončák.

Příští zápas Třinec sehraje v neděli na půdě žižkovské Viktorky.

FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf 1:1 (0:0)

Branky: 52. Dedič – 90+4. Richter. Rozhodčí: Nehasil – Machač, Matoušek. ŽK Ba – Zbrožek.

Třinec: Hasalík – Bolf (46. Szewieczek), Foltyn, T. Ba (34. Bedecs), Javůrek – Omasta, Habusta, Machuča, Kania (87. Hýbl) – Juřena (90+2. Petráň), Dedič. Trenér: Zbončák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...