Slezané šli do utkání bez několika opor sestavy, přesto udeřili jako první a v 26. minutě je poslal do vedení Omasta. Ještě do přestávky ale srovnal Elbel.

Další důležitý moment přišel před odchodem do kabin, kdy fauloval Gáč Kateřiňáka a za ostrý zákrok šel do kabin. Třinec tak dostal možnost přesilovky, tu ale ve tři body nepřetavil.

„Věřil jsem, že početní výhodu využijeme. Hráče jsme upozorňovali, že soupeř nás bude zlobit ze standardních situací a z brejků. To se bohužel stalo,“ řekl trenér Třince Martin Zbončák.

Ve druhé půli jako první udeřil Kušej, díky němuž Prostějov od 54. minuty vedl. „Klukům jsem to vyčetl, to jsou rozhodující situace,“ mrzelo Zbončáka.

Třinec nakonec srovnal zásluhou vlastní branky Elbela. Na obrat měl pak ještě více než dvacet minut, na vytouženou výhru už ale domácí nedosáhli. „Pro nás to byl zápas podzimu, chtěli jsme ho za každou cenu zvládnout za tři body. Jsme zklamaní. Sráží nás naše chování v ofenzívě, se kterým se potýkáme prakticky celý podzim,“ uzavřel Zbončák.

FK Třinec – 1. SK Prostějov 2:2 (1:1)

Branky: 26. Omasta, 68. Elbel vlastní – 36. Elbel, 54. Kušej. Rozhodčí: Dorušák – Dresler, Pospíšil. ŽK: Brak, Jursa – Pinc, Koudelka, Píchal, ČK: 41. Gáč (Prostějov)

Třinec: Kerl – Jursa (85. Tandara), Brak (61. Gembický), Straňák, Hýbl – Habusta, Foltyn – Omasta, Kateřiňák, Kania (81. Obadal) – Samiec. Trenér: Zbončák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...