Sparťanští mladíci letos hrají velmi dobrý fotbal a roli favorita potvrdili také v duelu s Třincem. Pražané od začátku tlačili a ve třicáté minutě se po zásluze dostali díky Rynešovi do vedení.

Slezané mohli rychle vyrovnat, Petráně ale vychytal Heča a do přestávky už žádný další gól nepadl. Zato ve druhé půli se domácí prosadili hned třikrát.

Pár minut po návratu z kabin skóroval Schánělec, pak dali slepené branky Vitík s Dudlem a bylo vymalováno - 4:0.

Zatímco sparťanská rezerva je druhá a ztrácí pět bodů na vedoucí Zbrojovku, Třinec je na úplném spodku tabulky.

AC Sparta Praha B – FK Fotbal Třinec 4:0 (1:0)

Branky: 30. Ryneš, 54. Schánělec, 69. Vitík, 71. Dudl. Rozhodčí: Orel – Slavíček, Machač. ŽK: Sejk, Suchomel – Bolf, Ba.

Třinec: Adamuška – Bolf, Ba, Ntoya (76. Javůrek), Foltyn – Omasta, Habusta (76. Buneš), Steinhübel, Kania (70. Puchel) – Juřena, Petráň (76. Weber). Trenér: Zbončák.