Slezané sehráli oba jarní zápasy v Praze. Nejprve prohráli s pražskou Duklou a nyní taky se Slavií B, která do utkání nasadila Jana Bořila, Lukáše Masopusta, Václava Jurečku či Milana Juráska.

Sešívaní začali lépe a udeřili zásluhou Šuberta, za hosty ale ještě v první půli srovnal Turyna.

O osudu utkání rozhodl vstup do druhé půle. Hned po návratu z kabin se prosadil Beran a o dvě minuty později dával na 3:1 Jurečka. „Opět jsme vstoupili špatně do druhého poločasu, jeden hráč centruje a druhý neobsazený hlavičkuje. Situace je špatná, budeme ji muset řešit,“ řekl zklamaně sportovní manažer Třince Marek Čelůstka.

Slavia se odlepila z posledního místa tabulky, na které naopak spadl Třinec. „Hráči opakují stejné chyby, které navazují jedna na druhou. Naděje umírá poslední, ještě je před námi 12 kol," dodal Čelůstka.

Slavia Praha B - FK Třinec 3:1 (1:1)

Branky: 16. Šubert, 46. Beran, 48. Jurečka – 32. Turyna. Rozhodčí: Adámková – Dohnálek, Šafránková. ŽK: Holík , Samiec, Hýbl.

Třinec: Hasalík – Brak, Foltyn, Habusta (C), Holík (67. Jursa), Hýbl (81. Slaninka), Kania, Machuča, Samiec, Szewieczek (67. Hrdlička), Turyna (67. Juřena). Trenér: M. Zbončák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...