Hráči Třince vstoupili do utkání plní odhodlání a jejich aktivita se jim vyplatila. V páté minutě našel Machuča z rohu Dediče a ten otevřel skóre. „Potom mělo opticky více ze hry Táborsko, ale s tím jsme počítali, protože jsme hráli v bloku,“ uvedl trenér Třince Martin Zbončák.

Na začátku druhé půle však přišla pro domácí studená sprcha. Tijani našel Koska a jeho tečovaný pokus skončil v síti – 1:1.

Domácí šli ale dále tvrdě za vítězstvím a mezi 65. a 67. minutou rozhodli, když se nejprve trefil Omasta a poté Kania. „Naštěstí jsme to překlopili na svou stranu. Musím říct, že zaslouženě, druhý poločas jsme zvládli velmi dobře, musím kluky pochválit, odpracovali to velmi dobře,“ řekl Zbončák.

Slezané přidali další výhru, zachráněni ale ještě nejsou. „Máme 23 bodů a ještě jich potřebujeme aspoň devět. Pořád jsme v těžkém boji. Teď jedeme do Jihlavy a chceme už něco přivést i z venku,“ dodal trenér Zbončák.

FK Fotbal Třinec – FC MAS Táborsko 3:1 (1:0)

Branky: 5. Dedič, 65. Omasta, 67. Kania – 51. Kosek. Rozhodčí: Szikszay – Slavíček, Poživil. ŽK: Javůrek, Hýbl - Robakidze.

Třinec: Hasalík – Bolf, Foltyn, Ba, Javůrek (90. Szewieczek) – Omasta, Machuča (83. Hýbl), Habusta , Kania (83. Bedecs) – Juřena (89. Petráň), Dedič. Trenér: Zbončák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...