Brušperk na jaře sehrál šest zápasů. A šestkrát prohrál. Naposledy doma nestačil na Háj ve Slezsku, se kterým padl po výsledku 1:3.

Po půlhodině hry sice domácí Kublák dával na 1:1, hosté ale dvěma rychlými góly v 65. a 71. minutě zvrátili výhru na svou stranu. „Podle mého názoru jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Troufnu si říct, že jsme měli i více vyložených šancí. Bohužel nás soupeř vycvičil v efektivitě, své šance proměnil, nám to tam nepadá, jinak bychom podle mě neprohráli,“ řekl pro Deník trenér Brušperku Ondrej Hančín mladší.

Pohled na tabulku mluví jasně. Brušperk je nyní až třináctý. Hůř jsou na tom jen týmy Vřesiny, Heřmanic a beznadějně posledních Bolatic. Vřesina však na Brušperk ztrácí jen dva body a Heřmanice čtyři.

Trenér Hančín se přesto snažil na poslední porážce najít i nějaká pozitiva. „Tentokrát musím kluky pochválit za přístup, tak se hraje o záchranu,“ burcoval.

Příští zápas Brušperk sehraje v neděli v Bolaticích. A nic jiného než tři body nebere. „Teď už opravdu musíme vyhrát,“ prohlásil Hančín.