I.A TŘÍDA - SKUPINA A - 9. kolo:

Darkovičky - Stará Bělá 3:1 (3:0), 7. Turanský z pok. kopu), 29. Bajger, 39. Moravec - 55. Kožík.

Chlebičov - Bolatice 5:0 (4:0), 31. a 56. Kolig, 2. Boháč, 6. Kužel, 38. Radek z pok. kopu.

Jakubčovice - Vřesina 5:1 (5:0), 18. a 39. Chovanec, 6. Šaran, 11. Schreier, 36. Konrád - 84. Hloušek.

Mokré Lazce - Kravaře 3:2 (2:1), 10. a 26. Galvas, 60. Říman - 38. Barcal, 89. Těžký.

Malé Hoštice - Ludgeřovice 3:7 (1:6), 26. Adamčík, 80. Stříbný, 82. D. Klinger - 2., 24., 36. a 44. Zbořil, 18. Mudroch, 40. Polášek, 86. Adámek.

Štěpánkovice - Hradec nad Moravicí 2:3 (0:2), 49. P. Benek, 53. vlastní- 42. a 45. Holuša, 47. Manderla .

Slavkov - Slovan Ostrava 2:0 (2:0), 17. Nevlud, 45. Schneider.

.

 

I.A TŘÍDA - SKUPINA B - 9. kolo:

Staré Město - Dobrá 1:0 (1:0), 15. K. Střalka.

Jablunkov - Baník Albrechtice 3:2 (1:2), 37. Martynek, 47. T. Nieslaník z pok. kopu, 75. A. Nieslanik - 17. Hovůrka, 42. Kubiena.

Stonava - Slavia Orlová 3:1 (1:0), 34. a 76. Kurušta, 67. Zoller - 86. Jatagandzidis.

Lučina - Vratimov 3:3 (0:1), 57. a 68. K. Tomíček, 47. García - 15. Michalčák, 59. Ledvina, 75. Hrdý.

Jistebník - Dolní Lutyně 3:2 (2:1), 13. Ogon z pok. kopu, 32. Mohyla, 88. Rulíšek - 26. vlastní, 72. Novotný.

Smilovice - Petřvald n. M. 1:2 (1:1), 15. Wilk - 20. Novák, 60. Štverka.

Libhošť - Dobratice 2:2 (1:0), 35. Kramoliš, 71. P. Čapka - 54. Skotnica, 60. Causidis.

.

 

I.B TŘÍDA - SKUPINA A - 9. kolo:

Město Albrechtice - Slavia Opava 0:4 (0:2), 43. (penalta) a 53. Pospěch, 22. Kavan, 50. Maisel.

Chomýž - Velké Hoštice 6:3 (2:3), 49. a 59. Adamec, 65. a 90. Korčián, 1. Raiskup, 5. Bačovský - 27. a 33. Tkadleček, 9. Těžký.

Jindřichov - Hlavnice 6:0 (4:0), 8., 25. a 73. Sklenařík, 7. a 22. Starý, 89. V. Boháček.

Žimrovice - Velké Heraltice 0:4 (0:1), 20., 75. a 85. (penalta) A. Rolný, 51. Návrat.

Zlatníky - Budišov nad Budišovkou 0:4 (0:2), 5. F. Pražák, 7. Skácel, 63. M. Pražák, 73. Pizur.

Rýmařov B - Vítkov 2:1 (0:1), 76. Přecechtěl, 83. Doležel - 21. Bosák.

SO Bruntál B - Krásné Loučky 2:2 (0:2), 58. Šanda, 60. Hendrych - 9. Juřina, 36. Hudský.

.

 

I.B TŘÍDA - SKUPINA B - 9. kolo:

Hrabová - Bohuslavice 1:3 (1:1), 13. Forman - 6. Kotzur, 56. Strýček, 88. T. Štefek.

Krásné Pole - Klimkovice 1:1 (0:1), 87. Ševčík - 9. Vaněk.

Řepiště - Chuchelná 4:1 (3:1), 6. a 31. Galus, 13. a 77. Svěnčík - 39. Steffek.

Svinov - Strahovice 0:6 (0:2), 9., 56. a 81. V. Malchárek, 24. Slanina, 70. Wicha, 85. M. Malchárek.

Kozmice - Slavoj Rychvald 3:1 (1:0), 26. a 76. Felgenträger, 80. Kalous - 58. J. Nadhajský.

Šilheřovice - Darkovice 2:1 (0:0), 59. Petr, 62. Černý - 88. Kremser.

Hať - Ostrava-Jih 9:1 (4:1), 14. (penalta), 42. a 68. R. Chmelař), 18. a 76. J. Machalla, 73. a 80. Bedrlík, 11. O. Chmelař 70. Kalvar - 30. Gaži.

.

 

I.B TŘÍDA - SKUPINA C - 9. kolo:

Vendryně - Horní Suchá 2:1 (2:0), 28. Mitrenga, 42. Pilch- 56. Kux.

Záblatí - Nýdek 5:1 (3:0), 3. Pilch a 10. Pilch, 42. a 72. Šindler, 75. Kaspřák - 88. Gajdzica.

Sedliště - Mosty 4:2 (1:2), 13., 78. a 83.Kovács, 68. Kaňok - 2. M. Szotkowski, 8. P. Szotkowski.

Hnojník - Petřvald u K. 7:1 (5:1), 38., 45. a 79. Zábelka, 7. Rusz, 9. Bauman, 39. Walica, 86. Rusnok - 28. Jiřičný.

Oldřichovice - Raškovice 3:1 (1:0), 52. a 54. Michálek, 25. Rakowski - 81. A. Adámek.

Lok. Petrovice B - Inter. Petrovice 1:2 (0:1), 86. Hanusek - 30. Czyž a 51. Czyž.

Věřňovice - Staříč 2:2 (0:0), 76. Čopík, 80. Górniok - 72. Kaulinec, 88. Burda.

 

I.B TŘÍDA - SKUPINA D - 9. kolo:

Veřovice - Skotnice 0:4 (0:1), 44. Krupa, 48. Bajer 79. Kiška z pok. kopu, 83. Bajer.

Kopřivnice - Tísek 6:1 (3:0), 15. (penalta), 22., 35. Ollender a 49. Ollender, 58. Kudělka, 71. Marák - 76. Kolár.

Vlčovice - Starý Jičín 5:1 (3:1), 14. (penalta) a 32. Polášek, 3. Jiřík, 61. Jalůvka, 88. Harabiš - 21. Šrom z pok. kopu.

Kozlovice - Mořkov 0:1 (0:0), 85. Erle.

Jeseník n. O. - Lískovec 1:0 (0:0), 90. Polónyi.

Spálov - Ostravice 0:2 (0:1), 36. Stýskala, 48. L. Kubásek.

Tichá - Fryčovice 0:0.

Výsledkový servis 1.B třídy.