SKUPINA A - 3. kolo

Chomýž - Krásné Loučky 7:2 (2:0), branky: 54., 71. 87. (penalta) a 89. Korčián, 14. Juchelka, 39. Bačovský z pok. kopu, 80. Raiskup, - 56. Slaný, 61. Fiurášek z pok. kopu.

Žimrovice - SO Bruntál B 3:3 (2:0), 9. Hoferek a 24. Hoferek, 63. Škrobánek - 75. Hrabovský, 78. Krajčovič z pok. kopu, 90. Kovář.

Město Albrechtice - Hlavnice 2:4 (2:2), 30. a 34. Boček - 4. a 43. Liška, 56. Klein, 60. Pasterňák.

Vítkov - Velké Heraltice 0:2 (0:1), 33. Zemborski, 77. Návrat.

Slavia Opava - Budišov nad Budišovkou 3:1 (2:1), 38. a 62. Mařádek,32. Mantey - 20. Kostera, ČK: 36. V. Hudeček (B.).

Zlatníky - Krnov B 5:2 (0:3), 16. L. Burda, 22. Korbel, 43. M. Bláha, 51. Levay, 70. Chmel - 52. J. Burda, 59. Šimčík z pok. kopu.

Velké Hoštice - Jindřichov 4:1 (1:1), 32. a 51. J. Jaroš, 69. Pavelek, 89. Pfleger - 33. Holčák.

TABULKA

Skupina AZdroj: Deník


SKUPINA B - 3. kolo

Svinov - Třebovice 3:5 (2:2), branky: 36. J. Horváth 44. vlastní, 59. Kalousek - 3. (penalta), 64. a 80. Švec, 26. Palus, 73. Pašník.

Ostrava-Jih - Chuchelná 4:0 (3:0), 10. Gaži, 20. Bochňák z pok. kopu, 45. Konečný, 54. Gregor.

Hrabová - Slavoj Rychvald 3:2 (1:0), 43. Ondračka, 61. Olšar, 70. Forman - 54. Truhlík, 57. Kašpárek z pok. kopu.

Krásné Pole - Hať 5:1 (3:0), 4., 26., 49. a 69. Ševčík, 15. Zábranský - 90. Heglas.

Bohuslavice - Darkovice 4:4 (3:1), 15. a 32. Rom. Štefek, 14. Benek, 70. Strýček z pok. kopu - 21. Poštulka, 53. Pieknik, 56. Petr Vyletělek, 87. Malík.

Šilheřovice - Klimkovice 4:2 (3:1), 23., 37. 47. Voznica, 44. Manďák - 42. Mohelník z pok. kopu, 84. Neuwirt.

Kozmice - Strahovice 4:0 (1:0), 30., 77. a 81. Felgenträger, 62. Volný z pok. kopu, ČK: 70. P. Beneš (S.).

TABULKA

Skupina BZdroj: Deník


SKUPINA C - 3. kolo

Vendryně - Záblatí 1:2 (0:0), branky: 80. Konderla - 63. Šindler, 73. Bijok.

Staříč - Lok. Petrovice B 1:2 (1:1), 45. Kaulinec - 13. Němec, 81. Molnári, ČK: 27. Jukl (S.).

Oldřichovice - Nýdek 3:0 (2:0), 11. Trombík, 14. Machala, 89. Vlachovič.

Řepiště - Horní Suchá 5:1 (3:0), 20. Kožušník, 30. Ceplák, 31. Tchuř, 49. Stanovský, 84. Kyselý - 72. Ryt.

Věřňovice - Sedliště 9:0 (3:0), 15., 54. a 55. Renta, 5. Swaczyna, 13. Walecki z pok. kopu, 69. Vlček, 70. J. Kubiš, 85. Čopík, 89. Gír, ČK: 66. Piekarczyk (S.).

Inter. Petrovice - Mosty 3:0 (2:0), 6. Zarzycki, 18. Czyž, 85. vlastní.

Raškovice - Petřvald u K. 5:2 (2:0), 26., 45. (penalta), 72. a 77. Tobiáš, 75. Ruml - 70. Gellnar, 89. Mikulec .

TABULKA

Skupina CZdroj: Deník


SKUPINA D - 3. kolo

Ostravice - Spálov 6:3 (2:3), branky: 42., 79. a 87. Kubásek, 32. Hruška, 62. Jedlička, 66. Stýskala - 15. a 35. R. Ambrož, 21. Ondřej.

Skotnice - Jeseník n. O. 0:0.

Fryčovice - Tichá 1:2 (1:1), 2. Boček - 45. R. Kocián, 82. Janáč.

Vlčovice - Lískovec 1:4 (1:1), 5. Polášek - 44. Pitucha, 60. Hrdlička, 77. Kaloč, 90. Kořínek.

Starý Jičín - Tísek 5:1 (2:0), 6. vlastní, 8. Bartoň, 54. Škrla, 58. Hrubý, 62. Hanzelka - 67. Richter.

Mořkov - Kopřivnice 0:4 (0:2), 30. a 50. Ermis, 26. Kalich, 90. Okřesík J.

Kozlovice - Veřovice 3:1 (3:1), 33. a 41. Hrabovský, 32. Vašenda - 44. Černoch.

TABULKA

Skupina DZdroj: Deník