Řepiště letos jasně vládnou tabulce. A v roli velkého favorita nastupovaly taky do utkání s Bolaticemi. Když navíc už v deváté minutě otevřel skóre utkání domácí Byrtus, tak nic nenasvědčovalo tomu, že diváci uvidí nečekanou zápletku.

Bolatice však ještě v prvním poločase vyrovnaly a dvacet minut před koncem rozhodl o jejich překvapivé výhře 2:1 Hluchník. „Chtěli jsme protočit všechny hráče. Někteří nám chyběli, ale to nás neomlouvá. S utkáním jsme si měli poradit lépe,“ řekl po zápase kouč domácího celku Pavel Zavadil.

Zápas základní skupiny hokejové Ligy mistrů Oceláři Třinec - Davos 11. října ve Werk Areně.
Oceláři začínají Ligu mistrů proti Červenkovi, do Třince dorazí i Mnichov

Řepištím víkendové utkání příliš nevyšlo, zato Bolatice předvedly dobrý výkon. „Soupeř hrál velmi dobře. Na hranici možností,“ pochválil hosty Zavadil, který o přestávce poslal do hry pět nových hráčů. „Nám se nešlo dostávat do šancí. A když už jsme si nějakou příležitost vytvořili, tak jsme ji neproměnili,“ dodal.

Domácí zapsali pátou porážku v sezoně, na jejich postupu už se ale nic nemění. „Sice nám utkání nevyšlo, ale nic se neděje. Víme, jak na tom jsme a na čem musíme pracovat,“ prohlásil Pavel Zavadil.

Závěrečné utkání sezony Řepiště sehrají v sobotu doma proti Českému Těšínu. „Uvidíme, jakou sestavu zvolíme. Chci, ať si zahrají všichni, kteří dobře trénují. Potřebujeme vidět, jak na tom jsou. Už se na zápas těšíme, doma se rozloučíme s našimi fanoušky a pak nás čeká zasloužená dovolená,“ usmál se Zavadil.

Těšínská osmička, 5. ročník charitativního běhu, 11.6.2023, Třinec - Český Těšín. Lukáš Krpálek.
Podívejte se: Těšínská osmička s rekordní účastí, podruhé běžel i Krpálek

Krajský přebor - 28. kolo:

TJ Řepiště – FK Bolatice 1:2 (1:0)

Branky: 9. Byrtus – 27. Baránek, 71: Hluchník. Rozhodčí: Dvořák – Godfryd, Kovařík. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

Řepiště: D. Matěj (46. Daněk) – Bielik (46. Štulík), Vengřinek, Kiš - Kuboš, Skřehot, Hrabec (46. Celba), Barčák, N. Zavadil – Byrtus (46. Zaremba), Jurča (46. Stanovský). Trenér: P. Zavadil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...