Vratimov prožil úspěšný podzim, vedení klubu se přesto v zimě odhodlalo ke změně. Na trenérskou lavičku se vrátil Filip Racko, jenž vratimovské fotbalisty vedl už v dobách, kdy hrál tým v MSFL. Premiéru se svým novým mužstvem ale nezvládl.

Ráz utkání určila už pátá minuta, kdy si dal domácí Cempírek vlastní gól. „Asi nás to vykolejilo, od té doby jsme se do zápasu nedostali a nebyli jsem si schopni přihrát,“ uznal trenér Racko.

Těsný stav platil ještě dvacet minut před koncem. Pak se ale trefil hostující Gebauer, následně udeřil ještě Ficek a bylo vymalováno. „Utkání nám absolutně nevyšlo. Soupeř byl jednoznačně lepší. Nebyli jsme schopni dostat se do hry, nepředvedli jsme nic pozitivního,“ řekl zklamaně Racko.

Šanci na nápravu má Vratimov v sobotu, kdy doma přivítá Heřmanice. „Musíme se sebrat a doma to co nejrychleji napravit,“ dodal Racko.

Vratimov – Pustá Polom 0:3 (0:1)

Branky: 5. Cempírek (vlastní), 72. Gebauer, 83. Ficek. Rozhodčí: Mitura – Vojkovský, Šištík. ŽK: Slota – Potůček, Danyi, Kaštovský. Diváci: 65.

Vratimov: Müller – Cempírek, Bajzath, Slota (80. Jurík), Murín – Piskoř, Duda (71. Kebísek), Indra (62. Zbavitel), Smilowski (46. Roháček), Mrkvička – Teplý. Trenér: Racko.