Hrajícím trenérem Řepiště, které kraluje tabulce krajského přeboru, je Pavel Zavadil. V týmu figurují taky Michal Daněk, Josef Celba nebo Tomáš Vengřinek. Tedy všechno hráči, kteří dříve působili i v Baníku Ostrava. Masérkou mužstva je Oxana Bilik. „Začínala jsem ve Vítkovicích. To bylo ještě v době, kdy Vítkovice byly ve druhé lize. Pak jsem byla v Hlučíně, Frýdku-Místku a teď jsem už skoro rok v Řepišti. Jsem tady spokojená,“ řekla pro Deník.

Do Řepiště se dostala na doporučení. „Funguje to tady dobře, týmu se daří, lidé si tady fotbal užívají. Jsem s týmem na zápasech, jezdím i ven. Nejčastěji řešíme běžná zranění, kotníky, kolena nebo záda,“ uvedla.

Oxana se narodila na Ukrajině, už řadu let ale žije v České republice. „Šťastně jsem se provdala za Čecha. Není to fotbalista, ale fotbal hrávali na Ukrajině mí dva bráchové. Ten sport miluju odmala,“ prozradila.

Oxana Bilik fotbalisty masíruje už dlouho, masáže však stále bere jako koníček. „Povedlo se mi propojit dvě věci, které mám ráda. Jeden známý mi tehdy řekl, že fotbalové Vítkovice nemají maséra, a tak to vlastně všechno začalo. V dnešní době už v soutěžích potkávám více žen, které dělají masérky nebo fyzioterapeutky. Kluci už jsou na nás zvyklí,“ usmála se.